Таємний покупець

"Таємний покупець" (mystery shopper) - маркетинговий інструмент, що дозволяє об'єктивно оцінити якість сервісу за допомогою спеціально підготовленого персоналу - "таємних покупців".

Переваги promoretail та чому варто замовити перевірку mystery shopper у нас?

Пакет послуг перевірки «таємного покупця» може складатися:


розробкастандартної / розширеної анкети (оціночної форми
підготовкаіндивідуального онлайн ресурса для оперативного доступу до результатів
Адмініструваннята підтримка користувачів онлайн ресурса
здійснення оцінкиякості обслуговування з покупкою, аудиозаписом, фотозвітом, телефонним тестуванням
валідаціяотриманих оцінок перед відправкою Замовнику
формуваннята надання щомісячних / квартальних аналитичних звітів

Види перевірок «таємним покупцем»:


Перевірка
з аудиозаписом
Проведення провірки з покупкою
Перевірка з аудиозаписом та фотозвітом
Телефонне
тестування

Найчастіше використовується перевірка з аудизаписом торгової точки таємним покупцем. Мета візиту – перевірка якості обслуговування клієнтів, професійного рівня персоналу, рівня презентації/представленості товару чи послуги.

Перевірка з купівлею відрізняється від звичайного візиту тим, що візит закінчується купівлею таємним покупцем товару або послуги. Це використовується для того, щоб проаналізувати техніку продажу.

Найбільш повним видом послуги можна назвати перевірку з аудіозаписом та фотозвітом. В результаті замовник отримує від програми Mystery Shopping комплексну оцінку за всіма критеріями, зазначеними в анкеті, а також надаються файли, що підтверджують (запис розмови та фото з торгової точки).

Телефонне тестування ідеально підійде вам, якщо ваш бізнес пов'язаний із телефонним продажем, наприклад, для інтернет магазину, або продажі через соціальні мережі. При використанні цього виду перевірки можна оцінити відповідність корпоративним стандартам, дотримання виписаних скриптів спілкування з клієнтами та професіоналізм персоналу під час спілкування телефоном.